Beşiktaş – Bayern Münih UEFA Şampiyonlar Ligi Maçı Ne Zaman?

0

Şampiyonlar liginde önemli başarılara imza atan iki takımın eşleşmesinin ardından milyonlarca futbol severler karşılaşmaların oynanacağı tarihe kilitlendi. Hemen herkesin canlı olarak takip etmek istediği turda ilk maç rakip Bayern Münih takımın evinde 20 Şubatta oynanacak. Türkiye saati ile 22.45’te başlayacak mücadeleye ilgi bir hayli yüksek olacak. Temsilcimiz ilk maçtan güzel bir sonuçla ayrılmak istediği için büyük heyecan ilk dakikadan itibaren başlayacak. Taraftarında takımı bu zorlu dış saha mücadelesinde yalnız bırakmayacağını belirtelim. Burada atılacak her golün önemi çok yüksek. Bu nedenle oynanacak oyunda çok önemli olacak. Atılacak bir gol bile çok avantajlı olacakken alınacak bir beraberlik hata galibiyet turun kapılarını büyük ölçüde aralayacaktır.

Rövanş Mart Ayında İstanbul’da

Yıldızlar karması iki takımın çeyrek final öncesi son oynayacakları karşılaşma iç saha da İstanbul’da gerçekleşecek. Burada rakibi bekleyen çok yoğun bir tribün desteği olacağı gibi sahada çok daha iyi mücadele eden bir takım olacaktır. Futbol severleri ekranlara kilitleyecek mücadele son derece hareketli ve heyecan verici olacaktır. Bu karşılaşmadan galip olarak ayrılmayı başaracak takım, ilk maç sonucuna da bakılarak büyük ölçüde çeyrek final biletini alacak olan takım olacaktır. Mücadele martın üçüncü haftası Çarşamba gününde saatler 20.00’ı gösterdiğinde başlayacaktır. İlk düdükten itibaren nefeslerin tutulacağı karşılaşmada heyecan üst seviyede olacaktır.

Beşiktaş Turu Geçecek Güce Sahip

Şampiyonlar ligi ikinci tur mücadelesi iki ayaklı olacağı için yapılacak taktik te çok önemli olacaktır. Turu geçmek isteyen takım çok doğru bir oyun ile iki maçta da sahada olmalıdır. Aksi takdirde sonu kötü bitecek bir yolculuk olabilir. İki takımda kendi evinde kazanmayı öncelik olarak benimsemiş durumda. Sonuçlar bu şekilde gelişecek olursa da daha fazla gol atan takım aranacak. Bu nedenle rakip sahada kaybetsek bile atılacak her gol çok önemli bir değer taşıyor. Ancak temsilcimiz Beşiktaş’ın rakip sahada alacağı bir beraberlik turu geçmek adına çok daha kıymetli olacaktır. Bu nedenle takım iki maçta da rakibi kabullenmek yerine kazanma tutkusu ile çıkacaktır. Bu şekilde oynanacak maçların sonucu da çok daha iyi olacaktır.

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.