Beşiktaş Ligde Kaç Puan Toplar?

0

Sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüslemek isteyen Beşiktaş olabildiğince yüksek puanı toplamak istiyor. İlk yarıda birçok takımın beklentilerin üzerinde puan kayıpları ile karşılaşması, ligdeki diğer takımların güçlendiğini gösteriyor. Ayrıca liderlik içi bu kadar çok takım mücadele verirken kazanılan puanlarda her zaman olduğu kadar yüksek olmuyor. Şampiyonluk için oynayan takımların neredeyse tamamının hedefledikleri seciyeyi yakalayamaması, şampiyonluk için gerekli olan puan ihtiyacını da aşağı çekmiş olacak. Takımlar ortaya koydukları performansları daha da yukarı çekmeyi başarmazsa sezon sonu 70’in üzerinde puan toplayan tüm takımların şansı çok yüksek olacak. Beşiktaş takımı da 75 barajını geçerek şampiyonluk ipini göğüslemeye yakın olan adayların başında geliyor.

Kayıplara Rağmen Hedefler Yüksek

Süper ligin ilk yarısında Beşiktaş kaybettiği puanlara rağmen ikinci yarıda oynanacak maçlar ile hedeflediği puan ulaşmakta zorlanmayacaktır. Ortaya koyulacak kaliteli mücadelede son derece çekişmeli olacak. Kaçırılmayacak heyecanlar sizleri beklerken bu heyecandan uzak kalmamalısınız. Alınan puanlar ile adım adım liderliği oradan da şampiyonluk ipini göğüslemeyi hedefleyen Beşiktaş bu amacına uzak durmuyor. Takım sadece şampiyonlar liginde ortaya koyduğu performansı lige yansıtsa bununla bile şampiyonluğun en büyük favorisi olur. Hata neredeyse kesin denilecek düzeyde ihtimale sahip olur. Çünkü rakiplerinin bir türlü istediği çizgiyi yakalayamaması aradaki farkın açılmasına engel oldu. Şuan gelinen noktada liderle arasındaki kapatılması gereken puan farkı oldukça düşük seviyelerde olmaktadır.

Kusursuz Mücadele İle Futbol Keyfi

Beşiktaş takımındaki yetenekli oyuncular ile ve takım olarak ortaya koydukları başarılı oyun ile harika hizmetleri ortaya koyamaya devam ediyor. Bütün oyuncular kapasitelerini lig mücadelelerine yansıttıkları anda yenmeyecekleri takım bulunmamaktadır. Bunun bilincinde olan teknik heyet takımı en iyi şekilde hazırlamaya şimdiden başladı. Birde transfer gündeminde adı geçen oyuncuların takıma katılması gerçekleşirse işler çok daha kolay olacaktır. Zaten üçlü olan takım çok daha güçlü bir nokta doğru ilerlemektedir. Kaçırılmayacak performanslar kesintisiz olarak ekranlara geliyor. Sizlerde bu üst düzey mücadele keyfini hemen izlemeye başlamalısınız. Kaçırdığınızda üzüleceğiniz mücadeleler ekranlara gelmeye başlayacak. Kusursuz futbol deneyimlerini kaçırmamalısınız. Harika mücadeleler çok kısa süre içinde futbol severler ile buluşacaktır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.