Beşiktaş Şampiyonlar Ligi’nde Ne Kadar Kazandı?

0

Dünyanın en büyük turnuvalarından olan şampiyonlar ligi, ismine yakışır şekilde paralar kazandırmaya devam ediyor. Beşiktaş ülkemizden tek takım olarak kalması ile oldukça ciddi bir rakamı kasasına koyarak serüvene başladı. Ardından alınan galibiyetler ile çok daha fazla kazanan takım şimdi ikinci turu elde etmesi ile bu rakamlarında üzerine çıkmış olacak. Bu denli yüksek miktarların kazanılmasındaki en büyük sebep, takımın başarısı olmaktadır. Ekranlara gelen bu karşılaşmaları izleyen tüm futbol severler ortaya koyulan oyundan son derece memnun olurken sizlerde bu çekişmeli anları kaçırmıyor olmalısınız. Yaşanan heyecan son derece yüksek oluyor. Büyük heyecanların yaşandığı karşılaşmaları kaçırmamalısınız.

Beşiktaş Her Maçta Daha Fazla Kazanıyor

Şampiyonlar liginde karşılaşmalar ilerledikçe takımlar için ayrılan bütçede o denli yükseliyor. Beşiktaş ikinci turda oynayacağı maçlarda kazanması halinde, gurup mücadelelerindeki kazandıklarından çok daha fazla gelir elde etmiş olacak. Bu turu da geçmesi halinde çeyrek finale çıkacak olan Beşiktaş’ın kazandıkları da aynı oranla yükselmiş olacak. Özelliklede bu kupayı kazanacak olan takımı mükemmel miktarda paralar beklemektedir. Dünya devi takımların karşılaştığı kupada futbol severleri son derece çekişmeli mücadeleler bekliyor. Kaçırılmaması gereken heyecanlara sahip olmak son derece kolay olurken bu hizmet ve imkanı sizlerde kaçırmamalısınız. Beşiktaş şampiyonlar liginde elde ettiği bu üst düzey başarıyı aynı oranda lige de yansıtmaya çalışıyor.

Kalitenin Adresi Şampiyonlar Ligi

Dünya devi takımların kendilerini bu seviyede gösterdiği için değeri bir hayli büyüyen kupada kazanılan miktarlarda oldukça yüksek oluyor. Süper ligde kazanılan maçlarda alınan para ile şampiyonlar liginde kazanılan maçlardan alınan paralar arasında ciddi farklılıklar oluyor. Bu nedenle Beşiktaş guruptan lider olarak çıkmanın yanında bir o kadar daha önemli olan ciddi gelirler elde etti. Sadece kazanma parası olarak değil iç saha maçlarını izlemeye gelen taraftarlardan da elde edilen gelir ile kasa bir hayli rahatlamış oldu. Bu sayede takım çok daha kolay bir şekilde almak istediği oyunculara bütçe ayırabilecek. Bu avantajı kullanarak yeni yıldız isimler ilerleyen günlerde takıma katılmış olabilir. Böylelikle takım çok daha güçlenmiş olacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.