Beşiktaş Şampiyonlar Ligi’nde Nereye Kadar Gidebilir?

0

Temsilcimiz etkileyici oyununu sürdürdüğü takdire ikinci turu geçme ihtimalide oldukça yüksek olacaktır. Sezon başlamadan önce yapılan doğru transferler ile gruplarda daha önce Türk takımları tarafından yakalanamamış bir başarıya imza atan Beşiktaş, şimdi çok daha zorlu bir takım ile karşılaşacak. Bayern Münih karşısında alınacak galibiyet şuana kadar gelinen noktadan çok daha kıymetli olacak. Bu kadar önemli başarılara imza atılırken taçlandırma noktası yine oyunculara kalıyor. Bu turda alınacak ağır mağlubiyet geçmiş başarılarında üzerini örtebilir. Ancak alınacak bir zafer, başarı hikayesini çok daha iyi bir noktaya taşıyacaktır. Bu nedenle çok kritik olan mücadeleden gelecek sonuç herkes tarafından merakla bekleniyor.

Mükemmel Kalite Şampiyonlar Liginde

Bu seviyede yapılan her maç oldukça zorlu geçiyor. Buraya katılmayı başarmış her takım kendisini bir ölçüde kanıtlamış ve on form durumu ile oldukça iyi noktada bulunan takımlardan oluşuyor. Bu nedenle alınan her galibiyetin önemi çok büyük olduğu gibi turlar ilerledikçe çok daha büyük oluyor. Her alınan galibiyetten sonra gelen takım çok daha güçlü oluyor. Şuan Beşiktaş takımının karşılaştığı durumda tam olarak bu olmaktadır. Gurup mücadelelerinde zorlu takımları elemeyi başaran takım şimdi ikinci tur mücadelesinde çok daha güçlü olan Bayern Münih takımına karşı mücadele edecek. Bu turu da geçmesi halinde çok daha güç bir takım ile çeyrek final adı altında karşılaşacak ve amaç yarı final biletini almak olacak.

Büyük Heyecanın Yaşandığı Turnuvada Nefesler Tutuluyor

Taraftarların ve oyuncuların büyük haller kurduğu şampiyonlar liginde bugünlere kadar gelindi. Bundan sonra yapılacak olan iş çok daha kritik geçecek karşılaşmalardan galibiyetle ayrılmak olacak. Bu andan itibaren alınacak galibiyetler çok daha büyük prestiji ve saygınlığı beraberinde getirecek. Şampiyonlar liginde başardıkları ile Beşiktaş, bundan sonrasını da başarıyla sürdürecektir. Bu yolda taraftara her zaman olduğundan çok daha büyük bir görev düşüyor. Takımını omuzlayan on ikinci adamların ortaya koyacağı çaba çok daha ileriye gidilmesinde yardımcı olacaktır. Bu karşılaşmaları izleyen futbol severleri de güzel anlar bekliyor.  Kaçırılmaması gereken heyecanlar sizinle buluşuyor.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.