Beşiktaş’ın Kadrosu Süper Lig İçin Yetersiz Mi?

0

Ligde kötü sonuçlar ile karşılaşan Beşiktaş, sıklıkla çeşitli eleştirilere de maruz kalmaktadır. Bunlardan bir tanesi ise acaba süper lig için kadro yetersiz mi? Sorusu olmaktadır. Ancak şampiyonlar liginde harika işler çıkan takım oyuncularının, süper lig için yetersiz olacağını söylemek son derece yanlıştır. Dünyanın en prestijleri turnuvalarından bir tanesi olan şampiyonlar liginde birçok dünya devi takım yer almaktadır. Bunlar arasında kendini gösteren Beşiktaş, oldukça başarılı oyunculara sahiptir. lige istenilen puana gelinememesinin en büyük sebebi ise yorgunluk ve zayıf takımlara karşı yaşanan motivasyon kaybı olmaktadır. Takımların başarılı işlere imza atan oyuncuları oldukça iyi form durumundadır.

Yeni Oyuncular Takıma Katılabilir

Başlayan Transfer dönemi ile Beşiktaş, kadrosunu daha da güçlendirmek için kolları sıvadı. Teknik heyetten gelen rapor üzerine takımda belli değişikliklere gitmeyi planlayan yönetim yeni oyuncular ile takımı güçlendirmek istiyor. Bugüne kadar iyi bir başarı yakalayan oyunculardan şimdi çok daha fazlası istenmektedir. Takım şampiyonlar ligi gurubundan lider olarak çıkmayı başarmıştır. Ancak çeyrek final hedefi için Bayern Münih engelinin geçilmesi gerekiyor. Bunun için ise daha güçlü oyunculara ihtiyaç bulunmakta. Özellikle bazı mevkiler için kadro derinliğini yükseltmek üç kulvarda ilerleyen takımın işlerini daha da kolaylaştıracaktır. Sizler için gelişmekte olan Beşiktaş haberlerini son dakika olarak yansıtmaya devam ediyoruz. En doğru bilgilere buradan ulaşacaksınız.

Mükemmel Kalite Yakalanıyor

Beşiktaş takımı üstün oyunu ile göz doldururken bu futbolunu daha ileriye götürmek istiyor. Şampiyonlar liginde çok daha verimli bir takım haline gelebilmek ve çıtayı daha da yükseltmek için güçlenmeye ihtiyaçlar var. Bu nedenle ara transfer döneminde yapılacak transferler son derece etkili olacak. Takımdan gönderilecek ve alınacak oyuncular ile çıta değişmiş olacak. Kadronun çok daha iyi işler çıkarabilmesi ve takımın başarılı olabilmesi için atılacak adımlar çok önemli oluyor. Doğru oyuncular ile ikinci tur heyecanı da çok farklı olacaktır. Çeyrek final yolunda ilerleyen takım başarısını Mutlaka ilerletmek istiyor. Burada gelen başarının ardından aynı kalite süper lig maçlarına da yansıyacaktır. Bu yılda süper lig şampiyonu olmaya çok yakınlar.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.