Beşiktaş’ta Cenk Tosun Gidecek Oyuncular Listesinde

0

Beşiktaş kadrosuna baktığımızda birbirinden kaliteli ve usta isimlerin yer aldığını görebiliyoruz. Biliyorsunuz ki Beşiktaş’ta Avrupa kulüplerinin ilgisini çeken çok sayıda oyuncu bulunuyor. Bunların başında ise Cenk Tosun geliyor. Cenk hem Sportoto Süper Lig’de hem de UEFA Şampiyonlar Ligi’nde göstermiş olduğu performans ile dikkat çekmeye başladı. Peki ama Cenk gelecek sezonda Beşiktaş’ta olacak mı? Biliyorsunuz ki pek çok Avrupa takımı Cenk Tosun’u izlemeye geliyor. Gerçekten çok iyi bir futbolcu olduğunu ve başarılarının devam edeceğini biliyoruz. Şu sıralar İngiltere’den de ilgi olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Beşiktaş Cenk Tosun’u Satacak Mı?

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde gol sayısını sürekli olarak artıran, aynı zamanda Sportoto Süper Lig’de de elinden geleni yapan Cenk Tosun, geçtiğimiz 2 sezon Beşiktaş’ın şampiyonluklarında büyük bir paya sahip. Siyah beyazlı takım uzun yıllardan sonra aradığı golcüyü Gaziantepspor’da bulmuştur. Şimdi ise parlayan bir yıldız olarak ön plana çıkıyor. İngiltere ve İspanya’dan teklif gelen Cenk Tosun, gelecek sezon için herhangi bir planının olmadığını ancak Beşiktaş’ta mutlu olduğunu dile getirmiştir. Beşiktaş ise onun o kadar kolay satılamayacağını dile getiriyor. Bonservis bedelinin hayli yüksek olması bekleniyor. Olası Beşiktaş’ın istediği miktarda bir transfer söz konusu olursa gelecek sezon Cenk Tosun’u Beşiktaş’ta izleyemeyeceğiz. Bu da futbol keyfi açısından bizim için olumsuz olacaktır.

Cenk Beşiktaş’ta Mutlu

Beşiktaş’ta mutlu olduğunu dile getiren ve her zaman burada oynama hayalinin bulunduğunu dile getiren Cenk Tosun, gollerine devam etmek istiyor. UEFA Şampiyonlar Ligi’nde ikinci tur rakipleri belli oldu. O mücadeleye kadar ligde kalan son 2 haftayı çok iyi değerlendirmeleri gerektiğini biliyor. Bunun için özel olarak çalışacağını ve elinden geleni yaparak galibiyetler almalarına yardımcı olacağını söylüyor. Ayrıca Cenk Tosun’un dikkat çeken bir diğer özelliği ise hırslı yapısıdır. Futbolda her zaman kazanmayı düşünen ve bunun için hocasının ona verdiği şans kadar elinden geleni yapan Tosun, bu noktada Beşiktaş’ın en önemli isimlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Gerek Kupa mücadelelerinde gerek UEFA Şampiyonlar Ligi’nde gerekse Sportoto Süper Lig’de üzerine düşenin en iyisini yaptığını biliyoruz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.