Cenk Tosun Beşiktaş’tan Ayrılıyor Mu?

0

Performansı ile göz dolduran 26 yaşındaki futbolcu birçok kulübün radarına girdi. Ortaya koyduğu kaliteli performansı ile birçok takımın dikkatini çeken oyuncu çekmeye de devam ediyor. Özelliklede şampiyonlar liginde kaydettiği goller ile mükemmel seviyelere ulaştı. Hatta attığı bir golle UEFA en güzel gol listesine aday olan genç futbolcu performansının en iyi olduğu dönemlerden geçiyor. Süper lig karşılaşmalarında a bu performansını ve başarısını devam ettiren oyuncuyu sizlerde izleme fırsatı bulduysanız ne kadar özel bir futbolcu olduğunu görmüşsünüzdür. Beşiktaş forması altında birçok maçta görev alırken başarıyla hizmet etti. Attığı ve attırdığı goller ile ligin tartışmasız en iyi golcülerinden bir tanesi.

Hem Atan Hem Attıran Genç Golcü

Almanya’da doğup büyüyen futbolcu Türk milli formasını seçerek performansını sergilemeye devam ediyor. Bu seviyede herkesin kolay kolay başarılı olamadığı düşünüldüğünde Cenk bu işi fazlasıyla kaliteli biçimde yerine getiriyor. Beklentilerin üzerinde performansı ile gollerine devam eden oyuncu bu başarısını sürdürmek istiyor. Herkesin izlemesi gereken performanslardan bir tanesini sunuyor. Beklentileri tam anlamı ile karşılamayı başarıyor. Hem Beşiktaş forması altında hem de milli takım forması altından oldukça güzel gollere imza attığını kolaylıkla söyleyebiliriz. Beşiktaş takım olarak oldukça iyi bir oyun ortaya koyarken bireysel oyuncularında sürekli olarak ön plana çıktığı bir anlayış sergiliyor. Cenk Tosun ise sıklıkla ön plana çıkan futbolcuların başında geliyor.

Takımdan Gidiyor Mu?

Bu denli başarılı olan bir futbolcunun başka kulüple tarafından da istemesi oldukça normal karşılanmaktadır. Ancak bu noktada kendisinin ve kulübün ne düşündüğü oldukça önemli olmaktadır. Önemli bir performansa sahip olan bu oyuncuyu birçok farklı takım kadrosuna katmak için çalışmalarına başladı. Bunların çokça parayı gözden çıkardığını da biliyoruz. Ancak kulüp şimdilik bir yere bırakmak istemiyor. Ancak teklif edilecek bonservis bedellerine göre bu konu bir kez daha masaya yatırılacaktır. Cenk’in de fikirleri doğrultusunda ortak bir karar verilecek ve sonuç kesinleşecektir. Şuan hem takım hem de oyuncu sadece gelen teklifleri değerlendiriyor. Bu nedenle ortada kesinleşmiş bir durum bulunamamaktadır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.