Cenk Tosun UEFA’nın En İyi Gollerinde Aday

0

Şampiyonlar ligi guruplarında atılan gollerden oluşan bir sıralamaya Beşiktaş takımından Cenk Tosun’un golleri de aday gösterildi. Gurup mücadelelerinde oyuncunun kaydettiği başarılı goller son derece beğenildi. Futbol severlerin hayranlık duyduğu gollere UEFA’da kayıtsız kalmadı ve en iyi goller arasına aday gösterdi. Bu denli önemli işlere ve başarılara imza atan takım hakkıyla guruptan çıkmayı da başardı. Beklentileriniz fazlasıyla karşılayacak olan bu golü izlemeye doyamayacaksınız. Cenk tosunun kafiyenin en iyi performansını bu seviyede yakalarken bedelini de bir hayli yükseltti. Oyuncunun bu performansı ligde de devam ederken birçok takımın transfer listesine girmeyi başardı. Kulüp tarafından şimdilik satılmayı düşünülmeyen oyuncu için önerilen takımlarda oldukça yüksek seviyelerde geziniyor.

Kalitesi İle Beğenilen Oyuncu Cenk Tosun

Bu sezon ortaya koyduğu yüksek performans ile birçok takımın dikkatini çeken Cenk Tosun attığı gollerle de zirvedeki yerini koruyor. Takımın iyi bir noktaya kelimesinde ve adlığı başarılarda önemli bir katkısı olan oyuncu UEFA tarafından hazırlanan en iyi goller listesinde de önemli adayların başında geliyor. Futbol severlerin keyifle takip ettiği mücadelelerde atılan gollerde güzel oldukça daha fazla izlenirlik seviyesine geliyor. 26 yaşındaki futbolcu sadece kendi takımında gösterdiği performansı ile değil milli takımda gösterdiği kaliteli performansla da adından söz ettiriyor. Tüm kulvarlarda başarılı olan futbolcu piyasa değerini de bir hayli yükseltmeyi başardı.

Tük Futbolunun En Önemli Santraforu

Alman doğumlu genç oyuncu kariyerinin en güzel dönemlerinden bir tanesini yaşıyor. Ortaya koyulan heyecan verici performansları ile herkes tarafından beğeni ile takip edilen Cenk Tosun’u almak için birçok takım sıraya geçmiş bekliyor. Oyuncusunu satmak istemeyen Beşiktaş ise çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Cenk performansını bu şekilde artırmaya devam ettikçe birçok takım daha almak için kulüple iletişime geçmeyi düşünebilir. Bir dönem ismi Real Madrid ile anılan Cenk’in nasıl bir karar vereceği merak konusu oluyor. Sizlerde bu futbol karşılaşmalarını izlemeye başladığınızda oyuncunun performansının ne denli iyi olduğunu kolaylıklar görebileceksiniz. Tartışmasız her geçen gün daha da performansını geliştiren oyuncu oluyor.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.