Devre Arasında Takıma Çokça Takviye Yapılacak

0

Son yılların en iyi Türk kulübü olan Beşiktaş, takıma son derece önem veriyor. UEFA Şampiyonlar Ligi’nde gruptan lider çıkmayı başaran Beşiktaş, elinden gelenin en iyisini yaparak mücadelesine devam ediyor. Tabii bazı noktalarda eksiklerin olduğunu söylemek doğru olacaktır. Özellikle farklı oyunculardan verim alınamamaktadır. Bu oyuncuların takımdan gönderilmesi ve yerlerine yeni oyuncular alınması bekleniyor. Bu noktada dikkatleri en fazla Anderson Talisca, Cenk Tosun ve Mitrovic çekiyor. Bilindiği üzere Anderson Talisca kiralık ve bu sezon sonunda Benfica takımına geri dönecek. Cenk Tosun ise göstermiş olduğu harika performansı ile Avrupa kulüplerinin ağına düştü bile. Mitrovic ise bu sezonun belki de beklenenin en çok altında kalan oyuncusu.

Devre Arasına 1 Hafta Kaldı

Beşiktaş’a katılacak isimler 1 hafta sonra kesin olarak belli olmaya başlayacak. Devre arasına sadece 1 hafta kaldı. Beşiktaş 2017’nin son maçına Sivasspor deplasmanında çıkacak. Bundan sonra takım için takviyelere başlayacak. Kesin olarak söylemek gerekirse eksik kalınan noktalara yeni oyuncular alınacak. Ayrıca unutulmamalıdır ki gerçek anlamda beklenenin çok daha üzerinde olan oyunculara biraz daha şans verilebilir. Ayrıca takımda yine kiralık olarak forma giyen Jeremain Lens, bu sezon sonunda kendisine yeni bir takım arayabilir. Doğal olarak söylemek gerekirse köklü bir değişiklik söz konusu. Artık dünya çapında bir kulüp olma yolunda önemli adımlar atıldı.

Beşiktaş Bir Dünya Kulübü Olmaya Çalışıyor

Başkanımız Fikret Orman’ın da dediği gibi; Beşiktaş bir dünya kulübü olmaya çalışıyor. Hedefin 100 milyon Beşiktaşlı olduğunu ve genel anlamda başarıdan başarıya koşmasıdır. Beşiktaş bu amacına ulaşmak adına elinden gelenin en iyisini yapıyor. Takıma yıldız oyuncular katıyorlar. Gerek kiralık gerekse bonservisi ile birlikte alınan oyuncular açısından siyah beyazlı kulüp oldukça şanslı. Bunun yanında yukarıda da söylediğimiz gibi, Cenk Tosun’un sezon sonunda takımdan ayrılması durumunda Beşiktaş eski futbolcusu Mario Gomez’e teklif yapacak. Tabii bunun resmi bir açıklama olmadığını, sadece kulüp içerisinden sızdırılan bilgiler olduğunu söylemek gerekir. UEFA Şampiyonlar Ligi’ni düşünen kartal, bu açıdan oyuncular bakmaya devam ediyor.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.