İlk Yarıda Geride Kalan Haftalarda Beşiktaş

0

Son iki sezonun şampiyonu Beşiktaş, geride kalan aylarda farklı kulvarlarda etkinlik göstermeye çalıştı. Bunlar şampiyonlar ligi, Süper lig ve Ziraat Türkiye kupası olurken büyük bir bölümünde önemli başarılar geldi. Özelliklede şampiyonlar liginde elde edilen zaferler kimsenin belemediği düzeylere kadar yükseldi. Futbolcuların ortaya koydukları performanslar bu sezon en yüksek noktalara ulaştığı günlerden geçti. Büyük maçların tamamında çok iyi oyun ortaya koyan takım, kendinden çok daha zayıf akımlar ile yapacağı maçlarda yeterli konsantrasyonu sağlayamadı. Bu durum belirli dönemlerde puan kaybını beraberinde getirdi. Şampiyonlar ligi urubunu lider olarak tamamlayan Beşiktaş’ın süper ligde ilk yarı itibari ile lider olamamasının temel sebebi bu durum olmaktadır.

Ligde Daha İyi Bir Beşiktaş Geliyor

Zayıf takımlar ile yapılan mücadelelere yeterince konsantre olunamazken bu durum artık değişiyor. Şampiyonlar lig kulvarındaki maç sayısının azalması ile takım tüm dikkatini lige yöneltti. Bu durum beraberinde iyi futbolu da getirecektir. İlk yarının son maçlarından kendisini göstermeye başlayan güzel futbol, ikinci yarı mücadelelerinde çok daha iyi bir şekilde devam edecektir. Sizlerde mücadeleleri canlı olarak takip etmeye başlayarak bu heyecana tam anlamı ile ortak olabilirsiniz. Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak düzeyde iyi futbol sizinle olacak. Taraflı tarafsız herkesin heyecanla takip ettiği Beşiktaş mücadeleleri lig maçları içinde yeniden geçerli olmaya başlayacak. Futbolcuların performanslarını canlı olarak takip edebileceğinizi unutmamalısınız.

Üst Düzey Performansları Kaçırmayın

Beşiktaş eksiklerini süper lige verilen arada tamamlayarak harika mücadeleler ortaya koymaya devam edecek. Yeni transferler ile takımın çok daha güçleneceğini bekliyoruz. Teknik heyetin azı bölgeler için vermiş olduğu isimlerde kadroya katılırsa son iki sezon olduğundan çok daha iyi bir Beşiktaş futbolu seyretmeye başlayacağız. Kara kartalın lig mücadelelerinde oraya koyacağı futbol şimdiden rakiplerini tedirgin etmeye başladı. Şampiyonluk yeniden en büyük favorisi olacak olan takım en kısa sürede liderlik koltuğunun sahibi olmasını bilecektir. B doğrultudaki çalışmalarına şimdiden başladılar. Benzersiz heyecan ve deneyim futbol severleri bekliyor. Kaçırılmayacak kadar güzel performanslar ekranlarınıza gelmeye başlayacak. Mücadeleleri sizlerde canlı olarak takip etmelisiniz. İyi bir ikinci yarı heyecanı olacaktır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.