Ligde Son 2 Haftada Beşiktaş

0

Beşiktaş şampiyonlar liginde çıkışta olan futboluna ters bir şekilde ligde performansını sergilerken son ikiye haftaya oldukça büyük hedefler ile giriş yaptı. Bunun ilkinden beş golle galibiyeti alan takım ikinci içinde Sivas deplasmanına gidecek. Mücadeleden beklentiler oldukça üst seviyelerde olurken bu imkanı kaçırmamalısınız. Beşiktaş ligin ilk yarısı için kapanış mücadelesi olacak maçta aynı şekilde iyi bir galibiyet elde etmek istiyor. Bu durum takım için son derece önemli olmaktadır. Çünkü 6. Sıraya kadar gerileyen takım liderlik için mutlaka kazanmak zorundadır. Bu bilinçle sahada olacak oyuncular kendilerinden daha zayıf takıma karşı oynayacakları mücadeleden galip gelmeyi bileceklerdir. Mücadele başlama vuruşundan itibaren büyük heyecana sahip olacak.

Bol Gollü Son İki Hafta Geçecek

Kalan iki maçını kazarak süper ligin ilk yarısını tamamlamak isteyen takım, bu hedefi gerçekleştirecek kapasitededir. İlk maçında bunu çok iyi başaran Beşiktaş, aynı performansı Sivas deplasmanında da yenilemek istiyor. Çok zorlanmadan alacağı galibiyet ile çok daha iyi bir konuma yükselmiş olacaklar. Birde farklı olarak kazanıyor olmaları ilerde averaj sorunu yaşamalarını da engellemiş olacaktır. Şimdi dahi aynı puanda oldukları bir diğer akımı averaj farkı ile geçme şansları bulunuyor. Böylelikle bir anda bir sıra daha atlamış olabilecekler. İlk yarıyı en iyi konumda tamamlamak isteyen takım eline geçen bu fırsatı tepmek istemeyecektir.

Zorlu Deplasmanda Kazanan Beşiktaş Olur

İlk yarı mücadelelerinin tamamlanmasına son bir hafta kala performansını yükselten ve yine kazanmak isteyen Beşiktaş zorlu Sivas deplasmanında galibiyetle dönmesini bilecektir. Oyuncu kalitesinin buna müsait olması elde edilecek en büyük avantajlardan bir tanesi olacaktır. Sizlerde kaçırılmayacak bu mücadeleyi canlı olarak takip ederek harika keyfe ortak olabilirsiniz. Başlama vuruşu geldiği andan itibaren iki takımda kazanmak isteyecek ancak yetenekleri ve o günkü performansları daha ağır bacan taraf kazanmaya daha yakın olacak. Bu durumda kazanmaya yakın olacak takım Beşiktaş olurken oynayacakları oyun ile de favori olacaklar. Hepsinden sade oyuncu kalitesi ile dahi ne kadar önemli bir takım olduğu görülmektedir. Seri galibiyet gelecektir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.