Pepe Yıldız Oyuncu İçin Devreye Girdi

0

Sportoto Süper Lig’de çok iyi gidemeyen ancak bunun tam tersi performansını UEFA Şampiyonlar Ligi’nde gösteren kara kartal, bazı oyuncuları kadrosuna katmaya çalışıyor. Bunların başında Domagoj Vida ile 20 yaşındaki Paqueta geliyor. Bildiğiniz gibi son derece iki önemli oyuncu büyük olasılıkla Beşiktaş’a imza atacaklar. Bunun yanında bazı farklı oyuncular da takıma katılmalı. Özellikle orta saha ve hücum hattı için önemli oyuncular düşünülüyor. Bu noktada söylemek gerekirse Beşiktaş elinden geleni yapacak ancak bazı oyuncular takıma katılmak istemiyor. Bu noktada takımımızdaki yıldız oyuncular devreye giriyor. En başta söylemek gerekirse forvet hattı için Mario Gomez düşünülüyor ve bu oyuncu için Pepe devreye girecek.

Pepe Mario Gomez’i Takıma Getirecek

Alman oyuncunun çok yakın arkadaşı olan Pepe, onu takıma getirebilmek için elinden geleni yapacak. Bu sezon başında takıma katılan Pepe çok kısa sürede uyum sağladı ve takımımız için en önemli oyunculardan biri haline geldi. Ayrıca takımın çok daha önemli konumlara gelmesi için elinden geleni yapan Pepe, Mario Gomez’in transfer edilebilmesi adına üzerine düşeni en iyi şekilde yapacak. Bakalım Beşiktaş bu oyuncuya imza attırabilecek mi? Hatta ve hatta Pepe’nin çabaları yerini bulacak mı? Bunu çok kısa sürede hepimiz göreceğiz.

Beşiktaş Takımını Güçlendirmekte Kararlı

Çok ciddi oyuncular üzerinde yoğunlaşan Beşiktaş, takımdaki eksikleri en iyi şekilde gidermeye çalışıyor. Kısaca söylemek gerekirse Beşiktaş bu noktada kendisini kanıtlamış oyunculara yöneliyor. Tabii 20 yaşındaki Brezilyalı genç oyuncu Paqueta hariç. Onun da takıma katılması durumunda yıllarca 10 numaralı formayı terletebilir. Hatta ve hatta bir Alex efsanesi gibi Beşiktaş’ın da yeni bir efsanesi olabilir. Kesinlikle bu noktada daha farklı oyuncular üzerine düşünülse de gelecek kişiler belli. Beşiktaş 2018 yılının Şubat ve Mart ayında oynayacağı Bayern Münih karşılaşmalarına da yoğunlaşmış durumda. Kısaca söylemek gerekirse bu mücadelelerin ikisini de geçmek ve tarihinde bir ilk olacak olan çeyrek finali yaşamak istiyor. Tüm camia şu anda birbirine kenetlenmiş durumda. Sportoto Süper Lig’in ilk yarısından sonra bakalım takımda ne gibi değişiklikler olacak?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.