Şenol Güneş İlk Yarıyı Lider Bitirebilir Mi?

0

Beşiktaş şampiyonlar liginde yaşadığı üstün başarıları ligde de sürdürebilecek mi? Tüm futbol severlerin aklındaki en büyük sorulardan bir tanesi bu oluyor. Avrupa kupası heyecanında gurubu lider olarak tamamlayan Beşiktaş, süper ligde de bu konuma gelmek için çalışmalarına hız kazandırdı. İlk yarıyı lider kapatabilmek için geç olmuş olsa da ikinci yarıda bu seviyeye ulaşmış olacaklardır. Takımın oldukça yetenekli oyunculardan oluşması ile bu hiçte zor olmayacak bir konu olacaktır. Özelliklede ara transfer döneminde alınacak oyuncular ile takım çok daha iyi bir konuma gelecektir. Bugünkü halleri bile oldukça iyi durumda olurken yeni transferler ile çok daha iyi bir noktaya gelmiş olacaklardır.

Beşiktaş Yükselişte Oyununu Sürdürüyor

Yetenekli oyunculardan kurulu olan kadro tüm karşılaşmalara mutlak favori olarak çıkıyor. Aynı zamanda saha içinde de futbol severlerin takdirini toplayan bir performans ortaya koymayı başarıyorlar. Kaçırılmayacak kadar güzel performanslar bir araya gelirken bu ayrıcalığı kaçırmak istemeyeceksiniz. Şenol güneş kadrosundaki kaliteli oyuncuları iyi bir sistem üzerine oturtarak başarıyı kaçınılmaz kılıyor. Yine de eksik kalan bölümlerin tamamlanması için ara transfer dönemi imdada yetişmiş olacak. Kadroya katılacak yeni oyuncular ile takım çok daha başarılı bir seviyeye geleceği gibi başarısı da oldukça yüksek seviyelere gelmiş olacaktır. Takım ikinci yarı başladıktan sonra kısa süre içinde beklenilen noktaya ulaşmış olacaktır.

Heyecan Dolu Anları Kaçırmamalısınız

Beşiktaş takımının futbolu taraflı tarafsız herkesi memnun etmeyi başarırken izleyen herkes keyif dolu zamanlar geçiriyor. Bu durum özelliklede şampiyonlar ligi maçlarında kendisini oldukça belli ederken ligde aynı çıtaya ulaşmalarına çok az kaldı. Bu hafta sonu oynanacak Sivasspor mücadelesi ile yine farklı kazanan bir Beşiktaş izleyeceğiz. Sizlerde yaşanacak olan bu yüksek heyecana ortak olmak için geç kalmamalısınız. Bu mücadeleden alınacak sonuç ile takım liderlik koltuğuna kadar yükselemeyecek olmasına rağmen üçüncülük sırasına yükselme olanağı bulunuyor. Yavaş yavaş üst sıralara doğru tırmanan takım hak ettiği liderlik koltuğunu elde etmek için zorlanmayacaktır. Bu süreçte taraftarları oldukça keyifli geçecek mücadeleler bekliyor. Sizlerde bu mücadeleleri canlı olarak takip etmelisiniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.