Son Dakika Beşiktaş Transfer Haberleri

0

Ligde tam olarak 16 hafta geçti ve Beşiktaş geçtiğimiz 2 sezonda olduğu gibi liderlik koltuğuna hiç oturamadı. Ligde 33 puan ile lider Başakşehir’i 32 puan ile Fenerbahçe ve Galatasaray takip ediyor. Onların arkasında ise Beşiktaş 30 puan ile yer alıyor. Rakiplerinin bir hatasına bakan Beşiktaş, bu sezonu liderliğe en yakın konumda bitirmek istiyor. Beşiktaş’ın bu noktada gerçekten farklı bir strateji izleyeceğini düşünüyoruz. Tabii ilk yarıyı lider kapatma şansı hiç bulunmuyor. Doğal olarak ikinci yarıda daha etkili bir futbol oynayabilmek adına devre arasında transferler yapılacak. Bunun yanında sezon sonunda da bazı futbolcular takıma katılacak. Bu noktada takımdan ayrılacak isimleri de unutmamak gerekir.

Hücum Hattına Oyuncu Takviyesi

Kanatlarda son derece etkili olan Beşiktaş, sağ ve sol kanatta adeta güven veriyor. Caner Erkin ve onun önünde Ryan Babel ile Gökhan Gönül ve onun önünde Ricardo Quaresma gerçekten harikalar yaratıyorlar. Bu 4 oyuncu Beşiktaş’ı kanatlardan şaha kaldırıyor. Kısaca söylemek gerekirse hücum hattında kanatlar hariç hem orta saha hem de santrafor oyuncusu gerekiyor. Bu sezon takımdan ayrılma ihtimali bulunan Cenk Tosun, Beşiktaş’ta adeta büyük bir boşluk yaratabilir. Bu nedenle söylemek gerekirse Beşiktaş alternatif oyuncu arıyor. Peki siz Beşiktaş transfer haberlerini sıcağı sıcağına takip edebiliyor musunuz? Eğer takıma yapılacak takviyeler hakkında bilgi almak isterseniz bundan sonra burayı takip edebilirsiniz.

Beşiktaş Transferde Başarılı Kulüp

Transferde son derece başarılı bir kulüp olan Beşiktaş, elinden geldiğince takıma fayda sağlayacak olan oyuncular üzerinde yoğunlaşıyor. Şu sıralar ismi Beşiktaş ile anılan çok futbolcu var ancak bunlardan en çok konuşulanları Domagoj Vida ile Juan Mata. Bu iki oyuncunun Beşiktaş kadrosuna dahil olması durumunda gerçekten çok önemli işlere imza atacaklar. Her anlamda Beşiktaş güçlü bir kadroya sahip olmuş olacak. Kısaca söylemek gerekirse Beşiktaş istediğini çok kısa sürede elde edebilir. Tabii bu noktada unutulmaması gerekir ki Beşiktaş’ın UEFA’nın getirmiş olduğu sınırlamaya aşkın davranmaması gerekir. Aksi takdirde kulübün ceza alması işten bile değildir. Tabii takımda ayrılması beklenen oyuncular da var.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.