Son Haftada Cezalı Oyuncular Çoğalıyor

0

Beşiktaş ligde yakaladığı çıkışı sürdürmek istiyor. Bu doğrultuda yaptığı çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. Buna karşın sarı kart sınırındaki oyuncular ise can sıkıcı duruma geldi. Kadronun en önemli isimlerinden olan Babel, Pepe ve Talisca’nın sarı kart sınırında olması Şenol Güneş’i düşündürüyor. Bu oyuncuların bir sarı kart daha görmesi halinde bir sonraki mücadelede oynayamayacak olmaları takımda büyük eksiklik oluşturacaktır. Bu nedenle teknik adam oyuncularına çok daha dikkatli olmasını söyleyecek. Ligde yaşanan heyecan ve kalite oldukça yüksek seviyelere gelmişken bu durumun bozulmasını istemiyorlar. Futbol severlerin merakla takip ettiği mücadelelere sürekli olarak yenileri ekleniyor. Bu heyecanı sizlerde kaçırmamalısınız.

Cezalı Oyuncular İlk 11’i Değiştirebilir

Sarı kart cezası sınırında bulunan oyuncuların takım için çok önemli olması nedeni ile teknik direktör çeşitli düzenlemelere gidebilir. Şenol güneş bir sonraki maçı düşünerek yedek bırakma gibi kararlar verebileceği gibi bir an önce bu cezaların çekilmesi de sağlanabilir. Beşiktaş takımının ortaya koyduğu mücadelelerdeki performans gücü giderek yükselirken bu heyecana uzak kalmamalısınız. Artık her maç odlukça önemli hale gelmeye başlıyor. Takımların ortaya koyacakları performanslar ile son derece etkileyici bir oyun seyretmiş olacaksınız. Kaçırılmayacak kadar etkileyici performansların ortaya koyulduğu performanslar kesintisiz olarak devam ediyor. Bu heyecanları sizlerde kaçırmamalısınız. Son derece gelişmiş avantajları ile beklentilerinizin üzerinde yayın olanaklarını kaçırmamalısınız.

Beşiktaş’ta Yedek Kulübesinde Yetenekli Oyuncular

Sezon başında kadro düzenlemesi yapılırken oldukça iyi seçimlerin yapıldığı açık biçimde görülüyor. Takımın as oyuncuları sakatlandığı zaman veya kart cezalısı durumuna düştüğü zaman yerine girecek oyuncuların kalitesi de oldukça iyi seviyede olduğu için takım için önemli bir sorun teşkil etmemektedir. Bu durumda sahada da aynı şekilde düzenli performansı bir arada getirmektedir. Kaçırılmayacak kadar güzel oyunlar ve başarılı performanslar sizleri bekliyor. Taraflı tarafsız herkes Beşiktaş maçlarını izlerken keyif alıyor. Tüm mücadelelere taraftarın da yoğun ilgi gösterdiği mücadelelerde heyecan çok daha yükselmiş oluyor. Ortaya koyulan heyecan ve mücadele gücü oldukça yükselmiş oluyor. Mükemmel ayrıcalıkları kaçırmamalısınız. Benzersiz deneyimler sizleri bekliyor. ortaya koyulan üstün futbolu kaçırmamalısınız.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.