Sosyal Medyadan Taraftarlar Transfer Yapacak

0

Sosyal medyanın günümüzde ne kadar çok kullanıldığını biliyorsunuz, öyle değil mi? Peki sosyal medya üzerinden futbolcu transferi yapılabileceğine inanıyor musunuz? Eğer böyle bir şeye inanmıyorsanız kesinlikle siz de bu haberin devamını okumalısınız. Bildiğiniz gibi günümüzde milyonlarca kişi sosyal medya kullanıyor. Bunlara ünlü futbolcular da dahil. Peki ama sosyal medya kullanılarak neden transfer yapılmasın? Bunun mümkün olduğunu ve Pepe’nin de sosyal medya üzerinden Beşiktaş’a geldiğini söylemek gerekir. Beşiktaş taraftarı Pepe’nin İnstagram hesabını adeta işgal etmiş, tüm fotoğraflarının altına Beşiktaş’a gel şeklinde yorumlar yapmıştır. Bu çok büyük bir ilgi görmüş ve Pepe de şaşıracak Beşiktaş’tan gelen ilk teklifte imzayı atmıştır. Şimdi ise Beşiktaş taraftarı yine sosyal medyadan bir transfere hazırlanıyor.

Sosyal Medya Üzerinden Hangi Oyuncu Gelecek?

Pepe örneği ile sosyal medya transferini adeta kanıtladık. Şimdi sıra geldi Beşiktaş’a gelecek olan ya da Beşiktaş taraftarının çağıracağı oyuncuya. Bildiğiniz gibi Beşiktaş’ta ayrılması beklenen Cenk Tosun, pek çok Avrupa kulübünden teklif alıyor. Henüz yaşının 26 olması ve son derece güçlü bir oyuncu olması, onun transfer edileceği gerçeğini ortaya çıkarıyor. Bu noktada söylemek gerekirse Cenk Tosun giderse, onun yeri açılacak. Doğal olarak Beşiktaş’ta arayış içerisine girecek. Taraftarlar burada devreye girerek daha önce Beşiktaş’ta kiralık olarak forma giymiş olan Mario Gomez’e yönelecekler.

Mario Gomez’in Sosyal Medya Hesabı Abluka Altına Alınacak

Beşiktaş’a gelmesi için taraftarlar Mario Gomez’in sosyal medya hesaplarını abluka altına alacaklar. Bu noktada Beşiktaş’ın yönetim olarak da o oyuncuya yönelmesi durumunda belki de gördüğü yoğun ilgi doğrultusunda Beşiktaş’a tekrardan imza atacak. Kesin olarak bu transferin gerçekleşeceğini söyleyemeyiz ancak böyle bir teklif olursa büyük ihtimalle Gomez gelmiş olacak. Tabii bir de Brezilya’nın Flamengo takımında forma giyen 20 yaşındaki oyuncu Paqueta için de aynı şeyin yapılması bekleniyor. Beşiktaş taraftarı organize olarak bu iki oyuncunun sosyal medya hesaplarına yorum yapacaklar. Belki onlara siz de katılabilir ve oyuncuların dikkatlerini çekerek Beşiktaş’a imza atmalarına olanak tanıyabilirsiniz. Unutmamalısınız ki Pepe bu şekilde takıma katıldı.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.